Když pizzu, tak jedině z pravé italské pece v Grande.

Naši italskou restauraci najdete přímo na chomutovském náměstí, uprostřed historického centra ve vkusně upravených prostorách.

Vítejte v restauraci Grande Chomutov, která se nachází na chomutovském náměstí v jeho centrální části. Pro naše zákazníky připravujeme ty nejlepší pokrmy široko, daleko. Máme pravou italskou pec na pizzu, která je vytápěna dřevem a proto naše pizza má jedinečnou chuť. Dále pro Vás rádi připravíme vybraná jídla z vždy čerstvých surovin.

Restaurace Grande Chomutov vznikla na základech zaniklé pizzerie Rigoletto, která ukončila svou činnost před létem v roce 2013. Naše restaurace si dala za úkol vrátit tomuto místu život, který z něj v předešlých letech vyprchal. Proto pevně věříme, že nás rádi navštívíte a přesvědčíte se, jak se nám to daří.

Restaurace se dělí na tři místnosti, první s barem má kapacitu 35 míst, druhá – nekuřácká místnost skýtá posezení 40 míst a třetí s pohledem na rozpálenou pec na pizzu je pro 26 osob. První místnost je až na jeden nízký schod téměř bezbariérová, stejně jako moderní sociální zařízení.

foto1

V letních měsících si naše speciality vychutnejte na terase pod arkádami s výhledem na  chomutovské náměstí, zde jsou Vám k dispozici 32 místa. Ve všech prostorách můžete obdivovat dokonalou propracovanost klemby sklípkového stropu, která vás okouzlí neobvyklou atmosférou.

foto2

Srdcem restaurace je pravá italská pec na tvrdé dřevo, postavená mistrem Gianfrancem Turbantim z Grosseta. Právě tvrdé dřevo dodává naší pizze a grilovaným masům jedinečnou chiť a vůni – zážitek, který budete chtít opakovat znova a znova.

Jen pro Vás denně vyrábíme jedinečné nesušené těstoviny podle italské receptury. Základem jsou italské ingredience jako je nejkvalitnější tvrdozrnná pšenice, ze které mletím vzniká semolina. Z čerstvého chutného těsta pro Vás připravujeme každý den pět druhů těstovin, které naleznete v našem jídelníčku.

foto3

Zajímá Vás historie domu č.9 – domu, kde je nyní naše pizzerie Grande?

U nás v restauraci si můžete uspořádat libovolnou akci (svatba, promoce, oslavy narozenin), dle Vašeho přání,
stačí se předem rezervovat na čísle 724 999 395.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám dobrou chuť.

Rozvozy 778 08 20 20   –   Rezervace 724 999 395

 

Možnost placení stravenkami.
Dle domluvy je možné využití pronájmu salonku k firemním akcím, narozeninám, svatbám apod.

Nabízíme možnost stravování pro podniky a firmy s rozvozem.

Rozvoz pizzy a jídel